STORM BALLET STUDIO

22.12.2011

Vánoční nadílka Storm Ballet

V předvánočním čase, kdy už zbývá jen pár dní do Štědrého dne, se vždy Storm Ballet schází na svém každoročním vánočním představení.

Pozvání si nenechají ujít žádní rodinní příslušníci, kamarádi a diváci, kteří svým potleskem a bohatou účastí vytvoří vždy nádhernou kulisu všem účinkujícím.
Jinak tomu nebylo ani letos 21.12.2011 na „Vánoční nadílce Storm Ballet“, která proběhla v domácím prostředí SVČDM Pallovka.

Hned v jejím úvodu zazářil Tomáš Drobil v písni z divadelního představení „Porcie Coughlanová“, kde Tomáš hraje jednu z hlavních rolí. Storm pak navázal svým mistrovským vystoupením z roku 2011 „One Show Only“ a diváci měli hned důvod k bouřlivému potlesku.
Štěpánka Šípová, Eliška Neprašová a Anetka Heroutová se ujaly úvodního slova a svojí bezprostředností a optimismem si hned získaly plně obsazený sál diváků.

Vánoční nadílka nabrala obrovský spád a nabídla divákům rozmanitý pohled na uměleckou tvorbu dětí již od nejmenších až po nejstarší tanečníky.
Ti zatančili vystoupení „Tlukot nitra“- nedávno Storm s ním absolvoval mistrovství světa v Polsku, další mistrovské vystoupení „Starlight-Zrození hvězdy“ a spoustu dalších vystoupení, připravené pro tuto mimořádnou událost, kde hlavní roli vždy hrají a tančí naše děti.

Vánoce se neobejdou bez překvapení, a to Storm Ballet nachystal pro Lenku Šmídovou, studentku hotelové školy v Plzni, která od svého útlého dětství vyrůstá v dětském domově. Děti dětem, tak zněla forma pomoci a uspořádání sbírky, která by měla pomoct Lence splnit sen, stát se princeznou maturitního plesu. Celková hodnota sbírky činí 4 000,. Kč.

Závěr Vánoční nadílky patřil písni Halellujah a našemu Tomášovi Drobilovi. Společně se všemi dětmi a diváky v sále jsme za doprovodu jeho zpěvu uctili památku bývalého prezidenta České republiky pana Václava Havla.

V úplném konci pak Ježíšek nadělil celému Stormu kouzelný čaj Stormík. Čaj ojedinělého složení a účinku, ale to je již naše tajemství.

Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval paní Petře Neprašové za pomoc s přípravou a produkci Vánoční nadílky.


Pod technickou částí představení jsou podepsáni:

  • Manželé Valentovi – světla, DVD záznam,projekce
  • Ondřej Chlad – světla, zvuk
  • Petr Terzl – DjFotky z představení zhotovil a pro Vás připraví: 

Fotogalerii z vánoční nadílky pak najdete v Kodak Express, Slovanská 82, Plzeň.
Zde si můžete vybrat a zhotovit fotky dle vlastního výběru. K dispozici budou již mezi vánočními svátky.

Mnohokrát děkuji.


A co přejí děti a tanečníci našemu Storm Ballet do nového roku 2012?

Petra Vaňková:

….přeji úspěchy a zážitky, ale hlavně aby Storm byl pro všechny to, co je pro mě:) přišla jsem s tim, že jsem možná udělala největší chybu svého života, protože jsem zde nikoho neznala, nikdy netančila modernu atd…ale až ve Stormu jsem poznala, že vážně existuje něco jako „druhá rodina“…že bych bez toho nemohla žít už…tak aby to pro všechny tak bylo, protože ten pocit bych za nic na světě nevyměnila:)

Christina Neprašová

Stormu bych popřála , aby se dále rozrůstal o další talenty . Dosáhl nových ocenění a získával drahocenné zkušenosti . A aby jsme všichni nadále byli jako jedna velká rodina … [:)]

Nikol Jiříkovicová

Stormu bych chtěla popřát málo úrazů, hodně nových talentů, další skvělé úspěchy a aby jsme se měli i nadále na co těšit:)

Kristýna Blahetová

Přeji si, aby Storm i nadále vtahoval jedinečné a talentované lidi, kteří dokáží vytvořit tak přátelský a silný kolektiv.

Viktorie Tandlerová

Ja bych popřála do nového roku, abychom se zvětšovali, a abychom vyhrávali souteže a měli všichni velkej talent a vyhrávali mistrovstvi světa. (Viky).

Na úplný závěr mi dovolte, popřát Vám krásné, šťastné Vánoce, zdraví, lásku a splnění všech snů v novém roce 2012.

Petr Čejka Storm Ballet

Další fotky z představení naleznete v sekci Fotogalerie

aktuálně

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook