STORM BALLET STUDIO

11.12.2011

World Dance Week 2011 in Poland

V polských Mikolajkách proběhl v termínu 6.12-10.12.2011 World Dance Week 2011. Storm Ballet se dostal mezi tři soubory, které odjely reprezentovat Českou republiku na světový šampionát a změřit síly se soubory z 20ti zemí z celého světa.

Představení Heart Beat (choreografie Věra Draská) společně se všemi tanečníky Storm Ballet si odehrála svoji premiéru na soutěži světového formátu a v konkurenci s ostatními zeměmi vybojovala dvanáctou příčku. Nasazení a vynikající výkon všech tanečníků Storm Ballet zanechal v sále a u diváků mimořádný dojem, který náležitě ocenili svým nadšeným potleskem a gratulacemi.

Umístění by se mohlo zdát za nevydařené, ale opak je pro nás pravdou. Úroveň ostatních představení totiž byla na velmi vysoké umělecké úrovni, hodné profesionálního tanečního tělesa, vyspělých a vyzrálých tanečních interpretů, kteří tanci věnují již podstatnou část svého života.

Zhlédnutá přestavení s brilantní technickou úrovní z řad tanečníků se stala motivací, ukázkou tvrdé dřiny a disciplíny všem našim ještě mladým tanečníkům Storm Ballet a otevřela jim další rozměr vnímání a přístupu k tanečnímu umění.

Děkujeme rodičům, sponzorům a všem, kteří nám napomáhali v naší cestě k získáním zkušeností a kvalitních zážitků ze soutěže World Dance Week 2011 in Poland.

Storm Ballet podporují: 

  • Město Plzeň
  • Kooperativa pojišťovna, a.s. VIG
  • Zdravotní pojišťovna MV ČR
  • Reklamní textil
  • Storm Ballet o.s.další fotky v sekci fotogalerie a ve videotéce zhlédnete video ze soutěže…

 http://www.novinky.cz/…m-svete.html

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook