STORM BALLET STUDIO

11.12.2011

World Dance Week 2011 in Poland

V polských Mikolajkách proběhl v termínu 6.12-10.12.2011 World Dance Week 2011. Storm Ballet se dostal mezi tři soubory, které odjely reprezentovat Českou republiku na světový šampionát a změřit síly se soubory z 20ti zemí z celého světa.

Představení Heart Beat (choreografie Věra Draská) společně se všemi tanečníky Storm Ballet si odehrála svoji premiéru na soutěži světového formátu a v konkurenci s ostatními zeměmi vybojovala dvanáctou příčku. Nasazení a vynikající výkon všech tanečníků Storm Ballet zanechal v sále a u diváků mimořádný dojem, který náležitě ocenili svým nadšeným potleskem a gratulacemi.

Umístění by se mohlo zdát za nevydařené, ale opak je pro nás pravdou. Úroveň ostatních představení totiž byla na velmi vysoké umělecké úrovni, hodné profesionálního tanečního tělesa, vyspělých a vyzrálých tanečních interpretů, kteří tanci věnují již podstatnou část svého života.

Zhlédnutá přestavení s brilantní technickou úrovní z řad tanečníků se stala motivací, ukázkou tvrdé dřiny a disciplíny všem našim ještě mladým tanečníkům Storm Ballet a otevřela jim další rozměr vnímání a přístupu k tanečnímu umění.

Děkujeme rodičům, sponzorům a všem, kteří nám napomáhali v naší cestě k získáním zkušeností a kvalitních zážitků ze soutěže World Dance Week 2011 in Poland.

Storm Ballet podporují: 

  • Město Plzeň
  • Kooperativa pojišťovna, a.s. VIG
  • Zdravotní pojišťovna MV ČR
  • Reklamní textil
  • Storm Ballet o.s.další fotky v sekci fotogalerie a ve videotéce zhlédnete video ze soutěže…

 http://www.novinky.cz/…m-svete.html

aktuálně

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook