STORM BALLET STUDIO

2.12.2011

Mistrovství světa Polsko 2011

Ve dnech od 6.12-10.12.2012 proběhne v polských Mikolajkách World Danceweek 2011.
Storm Ballet bude reprezentovat Českou republiku s choreografií Tlukot nitra (Heart Beat). V kategorii Modern Dance si změří síly s dalšími 16ti soubory z celého světa.

Pod vedením Petra Čejky a Věry Draské, která se souborem choreografii nastudovala, probíhá velmi náročná příprava všech účastníků mistrovství. Storm Ballet již získal v minulosti nominaci na světový šampionát v Kanadě, ale přes vysoké provozní náklady jsme cestu nemohli realizovat. Proto letošní účinkování bude premiérou Storm Ballet a všichni doufáme, že získané bohaté zkušenosti budou devizou pro všechny členy soboru.
Pod výtvarnou a estetickou částí choreografie se podepsala známá plzeňská návrhářka Kateřina Líblová.
Velké poděkování za pomoc s organizací cesty na světový šampionát patří paní MUDr.Petře Neprašové za občanské sdružení STORM BALLET, rodičům a sponzorům.

Storm Ballet podporují: 

  • Město Plzeň
  • Kooperativa pojišťovna, a.s. VIG
  • Zdravotní pojišťovna MV ČR
  • Reklamní textil
  • Storm Ballet o.s.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook