STORM BALLET STUDIO

2.12.2011

Mistrovství světa Polsko 2011

Ve dnech od 6.12-10.12.2012 proběhne v polských Mikolajkách World Danceweek 2011.
Storm Ballet bude reprezentovat Českou republiku s choreografií Tlukot nitra (Heart Beat). V kategorii Modern Dance si změří síly s dalšími 16ti soubory z celého světa.

Pod vedením Petra Čejky a Věry Draské, která se souborem choreografii nastudovala, probíhá velmi náročná příprava všech účastníků mistrovství. Storm Ballet již získal v minulosti nominaci na světový šampionát v Kanadě, ale přes vysoké provozní náklady jsme cestu nemohli realizovat. Proto letošní účinkování bude premiérou Storm Ballet a všichni doufáme, že získané bohaté zkušenosti budou devizou pro všechny členy soboru.
Pod výtvarnou a estetickou částí choreografie se podepsala známá plzeňská návrhářka Kateřina Líblová.
Velké poděkování za pomoc s organizací cesty na světový šampionát patří paní MUDr.Petře Neprašové za občanské sdružení STORM BALLET, rodičům a sponzorům.

Storm Ballet podporují: 

  • Město Plzeň
  • Kooperativa pojišťovna, a.s. VIG
  • Zdravotní pojišťovna MV ČR
  • Reklamní textil
  • Storm Ballet o.s.

aktuálně

31.12.2021

Šťastný nový rok 2022

Přejeme všem našim dětem, rodičům, přátelům, kamarádům rok plný nových výzev, zážitků a splněných přání. Ať nás všechny spojuje pevné zdraví, štěstí a láska k tanci.Děkujeme a těšíme se v roce 2022.

cara

11.9.2021

Zahájení Storm Ballet 2021-2022

Zahájení pravidelné tréninkové činnosti Storm Ballet bude v týdnu od 4.října 2021 dle rozvrhu taneční školy. Informace byly zaslány na mailové adresy rodičů. Během září se Storm Ballet připravuje na prezentační a vzdělávací show SVČ Radovánek – JETOTU, která se koná 25.9.2021 na náměstí Republiky v Plzni. Nezapomeňte se všichni přijít podívat a uvidíte nejen Storm Ballet v akci.

cara

23.5.2021

Zahájení činnosti Storm Ballet od 24.5.2021

Informace zaslány na mailové adresy rodičů.//tréninkové dny jednotlivých týmů a časy zveřejněny též zde na webu v sekci NOVINKY-Zahájení činnosti a facebooku Storm Ballet.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook