STORM BALLET STUDIO

6.11.2011

Mezinárodní galakoncert baletních škol 2011

Již IV.ročník Mezinárodního galakoncertu za účasti baletních škol z tuzemska i zahraničí se konal v Divadle J.K.Tyla v Plzni.

Během celovečerního představení diváci shlédli v podání dětských i dospělých tanečníků jak klasická taneční čísla a variace, tak moderní choreografie. Storm Ballet vybral pro účinkování ze svého repertoáru choreografii „Starlight-Zrození Hvězdy“, se kterou v letošním roce obhájil titul Mistra České republiky v kategorii Modern Dance.

V závěru tohoto roku pak Storm Ballet čeká ještě jedno velké účinkování, a to na mistrovství světa Modern Dance a Moder Jazz 2011 v polských Mikolajkách s další choreografii „Tlukot nitra“ (Heart Beat)

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook