STORM BALLET STUDIO

21.10.2011

Veletrh cestovního ruchu ITEP 2011

7. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2011, který se letos poprvé koná v prostorách nové haly TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech byl slavnostně zahájen 20.10.2011.

Na ploše 1650 m2 postavilo své stánky 125 vystavovatelů. Své zástupce tu má Francie, Chorvatsko, Bavorsko, Slovensko a poprvé v historii veletrhu také Indie. Svoje expozice zdarma nabízí návštěvníkům až do sobotního podvečera.
Součástí programu veletrhu byla připravena ukázka lidových řemesel , ochutnávky regionálních potravin a kulinářských specialit z ostatních koutů Česka i zahraničí. Po celou dobu konání veletrhu byl připraven i bohatý kulturní program.

Storm Ballet si pro tuto příležitost připravil vlastní taneční program. Diváci tak měli možnost zhlédnout působivé a pestré taneční aranže v choreografii tanečníka a choreografa Petra Čejky a mladé talentované choreografky a tanečnice Storm Ballet Věry Draské.

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook